Monika Wiśniewska

Indywidualna opieka położnej z dojazdem do domu- województwo małopolskie

Przyjmuje w:
Prywatna Opieka Położnej
Podedworze 27F/7, 32-700 Bochnia - Zobacz na mapie

https://www.zaufanapolozna.pl

Głosowanie w "Położna na Medal" 11. edycja konkursu
Głosowanie
aktywne
Administratorem Twoich danych osobowych jest PRENATALIS SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu rejestracji i obsługi konta użytkownika w serwisie Połozna na Medal, w szczególności w celu umożliwienia rejestracji oraz głosowania, w celach marketingowych, w tym profilowania marketingowego, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora.

Informacje o Uczestniczce

Prywatna opieka położnej z dojazdem do domu. Szkoła Rodzenia prowadzona w Twoim domu Wizyta po porodzie Nauka przyjaznej pielęgnacji noworodka Pomoc laktacyjna konsultacje w formie video edukacja, webinary na https://www.facebook.com/zaufanapolozna Co mnie wyróżnia? Krótkie terminy oczekiwania na wizytę. Nasze spotkania trwają minimum 3 godziny, podczas których rozwiewane są wszelkie wątpliwości. Dlaczego ja? Moje wizyty to przede wszystkim spokój, empatia i tylko aktualna wiedza (stale biorę udział w wysokiej jakości szkoleniach). Otaczam Rodzinę przyjazną opieką, stwarzam dobre i spokojne warunki do oswajania się z nową rolą. Kobieta znajdzie też we mnie wsparcie emocjonalne, o które w dzisiejszych czasach nie jest łatwo. Nie musicie przechodzić przez to samotnie, pozwólcie sobie pomóc.

Certyfikaty i Szkolenia

  • Diagnoza skróconych wędzidełek jamy ustnej2021 - Wiedza dotycząca zasad diagnozowania skróconego wędzidełka języka oraz prawidłowej terapii stosowanej celem poprawy funkcjonowania jamy ustnej od narodzin aż po dorosłego
  • Fizjoterapia Neonatologiczna2020 - Umiejętność prawidłowego handlingu (pielęgnacji, podnoszenia, obracania, noszenia itp. noworodka). Umiejętność uczenia rodziców przyjaznej pielęgnacji noworodka, która wesprze jego rozwój psychomotoryczny. Umiejętność wstępnego rozpoznania podstawowych problemów u noworodka, które wymagają pomocy fizjoterapeuty.
  • Przyrosty masy ciała - praktyczny warsztat dla specjalistów2021 - Umiejętność interpretowania przyrostów masy ciała u noworodka i niemowlęcia. Wiedza dotycząca standardu postępowania w zależności od tempa przyrostu masy ciała. Znajomość wytycznych dotyczących konieczności dokarmiania w przypadku dzieci ubywających na masie.
  • Pozycjonowanie przy karmieniu2021 - Umiejętność dobierania pozycji adekwatnie do anatomii mamy i dziecka. Znajomość zasad prawidłowego przystawiania. Wsparcie mamy w trudnościach z ułożeniem się we właściwej pozycji.

Prywatna Opieka Położnej

Podedworze 27F/7, 32-700 Bochnia
Zobacz na mapie

    Dodaj komentarz na profilu Monika Wiśniewska

    Adres e-mail nie zostanie opublikowany na liście komentarzy
    200 znaków pozostało