Marta Wichrowska

Położna środowiskowo-rodzinna, specjalistka pielęgniarstwa położniczo-ginekologicznego, edukator laktacyjny

(5)

Przyjmuje w:
McM Bałuty Nastrojowa 10
Nastrojowa 10, 91-496 Łódź - Zobacz na mapie

Głosowanie w "Położna na Medal" 11. edycja konkursu
Głosowanie
aktywne
Administratorem Twoich danych osobowych jest PRENATALIS SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu rejestracji i obsługi konta użytkownika w serwisie Połozna na Medal, w szczególności w celu umożliwienia rejestracji oraz głosowania, w celach marketingowych, w tym profilowania marketingowego, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora.

Informacje o Uczestniczce

Magister położnictwa, Specjalizacja pielęgniarstwa ginekologiczno-położniczego, Edukator ds.laktacji

McM Bałuty Nastrojowa 10

Nastrojowa 10, 91-496 Łódź
Zobacz na mapie
  • Pani Marta to prawdziwa gwiazdka, która spadła mi z nieba po porodzie. Ogrom wiedzy, rzetelność, a przy tym ciepło i szczera chęć pomocy. Zawsze przygotowana i na bieżąco z wiedzą medyczną. Życzę by wszystkie świeżo upieczone mamy spotykały na swojej drodze p. Martę!

  • Pani Matra ma naprawdę ogrom wiedzy, jest bardzo ciepłą osobą, świetnie potrafi doradzić oraz zaopiekawać się nowodrokiem jak i świeżo upieczonymi rodzicami. Jest otwrta zarowno na karmienie naturalne, ale nie widzi tez problemu aby matka katmila sowje dziecko mlekiem modyfikowanym. Chciałbym aby takich osób jak Pani Marta było na tym świecie więcej.

  • Wspaniała osoba, życzliwa, zawsze bardzo pomocna, z ogromem wiedzy. Potrafi doradzić i poradzić :) Z całego serca polecamy Panią Martusie ❤️

  • Marta Położna jest absolutnie niesamowita! Jest najbardziej empatyczną, kompetentną i zaangażowaną Położną, jaką kiedykolwiek spotkałam. Jej profesjonalizm i troskliwość są nie do pobicia JEST CUDNA????

  • Marta Położna jest absolutnie niesamowita! Jest najbardziej empatyczną, kompetentną i zaangażowaną położną, jaką kiedykolwiek spotkałem. Jej profesjonalizm i troskliwość są nie do pobicia, co sprawia, że ​​jest absolutnie najlepsza w swoim fachu.

Dodaj komentarz na profilu Marta Wichrowska

Adres e-mail nie zostanie opublikowany na liście komentarzy
200 znaków pozostało