Kinga Gutowska

Położna środowiskowa

(5)

Przyjmuje w:
NZOZ Zdrowa Rodzina
Niepodległości 17, 41-200 Sosnowiec - Zobacz na mapie

Głosowanie w "Położna na Medal" 11. edycja konkursu
Głosowanie
aktywne
Administratorem Twoich danych osobowych jest PRENATALIS SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu rejestracji i obsługi konta użytkownika w serwisie Połozna na Medal, w szczególności w celu umożliwienia rejestracji oraz głosowania, w celach marketingowych, w tym profilowania marketingowego, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora.

Informacje o Uczestniczce

Jestem magistrem położnictwa, pracuje w przychodni jako Położna środowiskowa. Przygotowuję Pacjentki do porodu prowadząc edukację przedporodową oraz odwiedzam mamy z noworodkami już po porodzie w domu.

  • Witam :) Bardzo mi Panią polecano, ale mieszkając na Niwce w Sosnowcu boje się, że nasza współpraca będzie niemożliwa :( Proszę o informacje czy przy takim dystansie jest możliwość współpracy z Panią

    • Witam :) Jak najbardziej nasza współpraca jest możliwa, jestem mobilna i bez problemu mogę do Was dojechać. Pozdrawiam ;)

  • Dzień dobry, jestem w 13tc i chciałabym dopytać w jaki sposób przebiega wybór położnej, czy muszę przynależeć do przychodni, w której Pani pracuje by móc z Panią współpracować? Czy jest możliwość by poprowadziła Pani ze mną kilka spotkać przed porodem a także po?

    • Dzień dobry. Jeśli chodzi o możliwość współpracy przed porodem to wystarczy złożyć w poradni w której pracuję deklaracje wyboru położnej. Po porodzie również dla dzidziusia.

  • Dzień dobry, Jestem w 22 tygodniu ciąży i szukam położnej środowiskowej. Czy świadczone przez Panią usługi są w ramach NFZ czy jest jakiś cennik(nie znalazłam nigdzie oferty)?W jaki sposób można się zapisać do Pani? Będę wdzięczna za informację. Pozdrawiam, Karolina Indyka

    • Dzień dobry. Świadczone przeze mnie usługi są bezpłatne- w ramach NFZ. Skontaktuje się z Pania telefonicznie i wszystko wyjaśnię. Pozdrawiam Gutowska Kinga

NZOZ Zdrowa Rodzina

Niepodległości 17, 41-200 Sosnowiec
Zobacz na mapie
  • Położna z powołania w każdym tego słowa znaczeniu. Sympatyczma, życzliwa, z dobrym sercem i perfekcyjna wiedza. Zawsze doradzi i służy pomocą.

Dodaj komentarz na profilu Kinga Gutowska

Adres e-mail nie zostanie opublikowany na liście komentarzy
200 znaków pozostało