Katarzyna Janik

(5)

Przyjmuje w:
Kliniczne Centrum Ginekologii Położnictwa I Neonatologii
Reymonta 8, 45-066 Opole - Zobacz na mapie

Głosowanie w "Położna na Medal" 8. edycja konkursu
Głosowanie
aktywne
Administratorem Twoich danych osobowych jest PRENATALIS SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu rejestracji i obsługi konta użytkownika w serwisie Połozna na Medal, w szczególności w celu umożliwienia rejestracji oraz głosowania, w celach marketingowych, w tym profilowania marketingowego, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora.

112 głosów

w 8. edycji kampani

Informacje o Szkole

Jestem Położną od 14 lat ;) pracuje na Sali Porodowej. Od roku spełniam się również jako Położna Rodzinna. Uwielbiam swoją pracę....zadowolenie i bezpieczeństwo pacjentki oraz jej rodziny to dla mnie priorytet. Uśmiech na twarzy moich podopiecznych to nagroda, którą pamięta się bardzo długo. ;)

Nagrody i Osiągnięcia

  • Jan 2020

    Kampania Położna na Medal

    Jestem finalistką 7 edycji Kampanii Położna na Medal;) Dzięki głosom moich podopiecznych osiągnęłam III miejsce w Polsce i I w województwie Opolskim;)

Aktualna Edycja 8
Głosowanie112 głosów

Kliniczne Centrum Ginekologii Położnictwa I Neonatologii

Reymonta 8, 45-066 Opole
Zobacz na mapie
  • Pomocna, opiekuńcza, ciepła, wesoła,empatyczna, delikatna, doświadczona, opanowana, wzbudzajaca ogromne zaufanie oraz poczucie bezpieczeństwa -taka właśnie jest Kasia:) Położna- Anioł ! :) ❤

Dodaj komentarz na profilu Katarzyna Janik

Adres e-mail nie zostanie opublikowany na liście komentarzy
200 znaków pozostało