Katarzyna Buczek

Położna POZ

(5)

Przyjmuje w:
POZ Nr 5 oraz Poradnia Ginekologiczno-Położnicza SP3
Hoffmanowej 8A, 35-016 Rzeszów - Zobacz na mapie

https://www.znanylekarz.pl/katarzyna-buczek-2/polozna/rzeszow

Głosowanie w "Położna na Medal" 11. edycja konkursu
Głosowanie
aktywne
Administratorem Twoich danych osobowych jest PRENATALIS SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu rejestracji i obsługi konta użytkownika w serwisie Połozna na Medal, w szczególności w celu umożliwienia rejestracji oraz głosowania, w celach marketingowych, w tym profilowania marketingowego, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora.

Informacje o Uczestniczce

Ukończyłam studia na stopniu magister położnictwa na Uniwersytecie Rzeszowskim oraz licencjat pielęgniarstwa na Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Jestem czynną zawodowo położną. Współpracuje z ginekologami w poradni Ginekologiczno-Położniczej. Prowadzę opiekę nad pacjentkami w ciąży przez edukację ciężarnych oraz po porodzie jeżdżąc na patronaże do matki i noworodka. W wolnym czasie stałe aktualizuje swoją wiedzę.

Certyfikaty i Szkolenia

Nagrody i Osiągnięcia

  • Nominacja do nagrody Położna Roku w plebiscycie Hipokrates 2023

  • Dzień dobry chciałabym sie dowiedziec jak moge Panią wybrać na swoja położną środowiskową w ramach NFZ?

    • Dzień dobry, Są dwa sposoby żeby się do mnie zapisać ???? albo może się Pani do mnie umówić na spotkanie w przychodni specjalistycznej na Hoffmanowej 8A , 3 piętro i gabinet 307 i zapisujemy deklaracje razem, albo może się Pani zapisać przez Internetowe Konto Pacjenta w sekcji Podstawowa Opieka Zdrowotna na swoim koncie może Pani wypełnić deklarację wyboru położnej . Tam będzie wybierz placówkę, należy zaznaczyć województwo podkarpackie, miejscowość Rzeszów, ulice Hoffmanowej , następnie "Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej Nr 1 w Rzeszowie Gabinet położnej POZ Hoffmanowej 8A" ???? gdyby potrzebowała Pani pomocy proszę do mnie pisać sms 785801170

POZ Nr 5 oraz Poradnia Ginekologiczno-Położnicza SP3

Hoffmanowej 8A, 35-016 Rzeszów
Zobacz na mapie
  • Położna z pasją, bardzo miła i pomocna. Dziękujemy za świetną opiekę.

  • Położna jaką można sobie tylko wymarzyć :) Z dużą i aktualną wiedzą, zawsze pomocna a ponadto bardzo cierpliwa i wspierająca :)

  • Gorąco polecam, oddana swoim pacjentów, pomocna, z ręką na sercu! Taka położna to skarb!

  • Polecam z całego serca! Fantastyczna położona - sumienna, zaangażowana, otwarta na pomoc i chętnie udzielająca wsparcia. Cieszę się, że mogłam z nią współpracować :)

  • Bardzo się cieszę, że jako położoną wybrałam Panią Katarzynę. Ma bardzo dużą wiedzę, super podejście do dzieci i jest niesamowicie miła. Zawsze służy radą i wsparciem. Lepiej nie mogłam trafić.

Dodaj komentarz na profilu Katarzyna Buczek

Adres e-mail nie zostanie opublikowany na liście komentarzy
200 znaków pozostało