Kaja Kadzińska

Położna rodzinna i edukator ds. laktacji

(5)
Głosowanie w "Położna na Medal" 11. edycja konkursu
Głosowanie
aktywne
Administratorem Twoich danych osobowych jest PRENATALIS SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu rejestracji i obsługi konta użytkownika w serwisie Połozna na Medal, w szczególności w celu umożliwienia rejestracji oraz głosowania, w celach marketingowych, w tym profilowania marketingowego, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora.

Informacje o Uczestniczce

Kim jestem? Położną rodzinną z pasją i sercem! Edukatorem ds. laktacji i fanką karmienia piersią! Opiekunką Klubu Szczęśliwej Mamy. Właścicielką Szkoły Rodzenia Moi Mili. Co lubię w swojej pracy? Uwielbiam pomagać przy początkach rodzicielstwa. Ten etap wiąże się z ogromnymi emocjami. Możliwość wsparcia kobiet w tych nowych doświadczeniach jest dla mnie ogromną motywacją do działania.
  • Hej Kaja :) mam pytanie dziś bardzo mi się waha ciśnienie . Mam 130/80, za chwile 122/78, a teraz 137/79. W razie wysokiego ciśnienia lekarz przepisał mi tabletki. Czy to 137/79 jest już wysokie ?

Klub Szczęśliwej Mamy

klubszczesliwejmamy.pl, 60-175 Poznań
Zobacz na mapie

Szkoła rodzenia Moi mili

ul. Świebodzińska 38, 60-162 Poznań
Zobacz na mapie
  • To był mój pierwszy poród i byłam swietnie przygotowana. Położna Kaja to profesjonalistka z ogromnym sercem i wielkim doświadczeniem. Początki karmienia były trudne, ale dzięki konsultacja karmię do dziś i nie planuje kończyć. Pozdrawiamy z Aleksem

  • Pełen profesjonalizm, polecamy.

  • Przygotowanie do porodu rewelacyjne, super wsparcie w karmieniu. Godna polecenia. Położna z prawdziwą empatią. Pozdrawiamy z Jasiem

Dodaj komentarz na profilu Kaja Kadzińska

Adres e-mail nie zostanie opublikowany na liście komentarzy
200 znaków pozostało