Barbara Sikora

Położna środowiskowo- rodzinna.

(5)

Przyjmuje w:
Przychodnia Szczecińska
Generała Maczka 18, 71-050 Szczecin - Zobacz na mapie

https://przychodniaszczecinska.pl

Głosowanie w "Położna na Medal" 8. edycja konkursu
Głosowanie
aktywne
Administratorem Twoich danych osobowych jest PRENATALIS SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu rejestracji i obsługi konta użytkownika w serwisie Połozna na Medal, w szczególności w celu umożliwienia rejestracji oraz głosowania, w celach marketingowych, w tym profilowania marketingowego, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora.

45 głosów

w 8. edycji kampani

Aktualna Edycja 8
Głosowanie45 głosów

Przychodnia Szczecińska

Generała Maczka 18, 71-050 Szczecin
Zobacz na mapie
  • Pani Basia to położna z powołania. Doskonale dogaduje się z maleństwami, niczego nie bagatelizuje, zawsze chętna do pomocy. "Dostępna" również po godzinach, nigdy nie zostawi w potrzebie :)

  • Pani Basi jest ciepłą i rzetelną osobą. Wizyty przed jak i po porodzie oceniam 10/10. Dostałam pełną informacje o np przebiegu porodu a mała cudowną opiekę przez pierwsze 2 miesiące swojego życia :)

  • Z Panią Basią spotkałyśmy się na wizycie przedporodowej i skradła serducho. Ciepła, przyjemna, wszystko wytłumaczyła. Mimo, że to druga ciąża moja, to rozwiała moje inne wątpliwości ☺????

  • Prawdziwa położna na medal. Kobieta o wielkim sercu i powołaniu, działa kojąco na maleństwo i rodziców :-) Panią Basię cechują profesjonalizm, doświadczenie, wiedza i przemiłe usposobienie. Dziękujemy

Dodaj komentarz na profilu Barbara Sikora

Adres e-mail nie zostanie opublikowany na liście komentarzy
200 znaków pozostało