Agata Czepel

...mgr Położnictwa...Certyfikowany Doradca Laktacyjny...Specjalista pielęgniarstwa Ginekologiczno- Położniczego...

(5)
Głosowanie w "Położna na Medal" 11. edycja konkursu
Głosowanie
aktywne
Administratorem Twoich danych osobowych jest PRENATALIS SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu rejestracji i obsługi konta użytkownika w serwisie Połozna na Medal, w szczególności w celu umożliwienia rejestracji oraz głosowania, w celach marketingowych, w tym profilowania marketingowego, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora.

Informacje o Uczestniczce

Kim jestem?! Magistrem położnictwa, Certyfikowanym Doradcą Laktacyjnym, specjalistką pielęgniarstwa Gin. Poł. Jestem Położną od 2014 roku. Studia ukończyłam w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym w Warszawie. Pracuję na oddziale noworodkowym, w szkole rodzenia, w poradni Laktacyjnej i jako położna środowiskowa. Praca jest moją pasją, która uzależnia, dlatego że sprawia mi ogromną przyjemność. Mój zawód jest piękny, ale zarazem bardzo wymagający, dlatego staram się dokształcać i uaktualniać swoją wiedzę. Prywatnie jestem żoną i mamą Julii i Mai. Wolny czas lubię spędzać z przyjaciółmi i na zakupach.
 • A co to za ładna Polozna :)

  • Cześć kochana :*:*:*

 • Dzień dobry, czy udziela Pani odpłatnych porad w zakresie laktacji i karmienia piersią?

  • Witam Pani Kasiu! Tak, udzielam takich porad :)

Przychodnia Zdrowie

11 Listopada 22, 17-200 Hajnówka
Zobacz na mapie

Centrum Medea

Kraszwskiego 3A, 17-200 Hajnówka
Zobacz na mapie

SP ZOZ w Hajnówce

Dowgirda 9, 17-200 Hajnówka
Zobacz na mapie
 • Agata Czepel- Położna na medal ???? Przede wszystkim posiada aktualna wiedzę na temat karmienia i pielęgnacji noworodka zgodną z najnowszymi wytyczonymi, a z tym idzie, że nie powiela mitów. Każdej mamie życzę, aby miały kontakt z taką położną jaką jest Agata, po której widać, że praca jest dla Niej powołaniem.

 • Pani Agata - położna z powołania w każdym tego słowa znaczeniu. Sympatyczma, życzliwa, z dobrym sercem i perfekcyjna wiedza. Zawsze doradzi i służy pomocą o każdej porze dnia i nocy :)

 • "Człowiek z pasją" -to określenie idealnie pasuje do Pani Agaty. W swoim fachu zawodowiec, który z zamiłowania oddaje się pacjentom. Zawsze w pełni zaagazowana aby pomóc a przy tym ciepła i życzliwa. Więcej takich ludzi w służbie zdrowia a świat stanie się piękniejszy !

 • Położna z powołania. Bardzo miła, pomocna. Posiada aktualna wiedzę na temat karmienia i pielęgnacji noworodka. Dzięki niej nasza córeczka jest karmiona piersią :)

 • Miałam okazję trafić pod opiekę Pani Agaty we wrześniu. Bardzo dziękuję za świetną opiekę, przekazaną wiedzę i uśmiech. Oby więcej tak pozytywnego, kompetentnego personelu w naszych szpitalach!

Dodaj komentarz na profilu Agata Czepel

Adres e-mail nie zostanie opublikowany na liście komentarzy
200 znaków pozostało