Monika Woltmanowska

mgr położnictwa, specjalistka pielęgniarstwa ginekologiczno-położniczego, CDL

(5)
Głosowanie w "Położna na Medal" 11. edycja konkursu
Głosowanie
aktywne
Administratorem Twoich danych osobowych jest PRENATALIS SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu rejestracji i obsługi konta użytkownika w serwisie Połozna na Medal, w szczególności w celu umożliwienia rejestracji oraz głosowania, w celach marketingowych, w tym profilowania marketingowego, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora.

Informacje o Uczestniczce

Położna i pielęgniarka. Na co dzień pracuję na sali porodowej w olsztyńskim szpitalu Malarkiewicz. Uwielbiam przyjmować porody, zwłaszcza te w pozycjach wertykalnych i z ochroną krocza, a w kręgu moich szczególnych zainteresowań znajduje się wpływ relaksacji (np. aromaterapia, muzykoterapia) i niefarmakologicznych metod łagodzenia bólu na przebieg porodu. Ponadto jestem też Certyfikowanym Doradcą Laktacyjnym oraz zajmuję się edukacją przedporodową w OMAMO Szkole Rodzenia, którą współprowadzę.

Certyfikaty i Szkolenia

OMAMO Szkoła Rodzenia

Jagiellońska 44b lok 3 , 10-900 Olsztyn
Zobacz na mapie

Szpital Malarkiewicz

Jagiellońska 78A, 10-900 Olsztyn
Zobacz na mapie
  • Monika towarzyszyła mi przy pierwszym porodzie, bardzo się bałam, ale dzięki Niej był cudownym przeżyciem :)

  • Dzięki Monice przetrwałam cesarskie cięcie, byłam przerażona. Dziękuję, że przy mnie byłaś ❤️

  • Kobietka Anioł ???????? pozdrawiamy z Marysią . Na porodówce dnia 28.08.2023r czekałyśmy na Różę???????????? ah co to był za poród :) tak to ja mogę dzieci rodzić ????????. Jest pani Najlepszaaaaa :)

  • Super położna, ogromna wiedza i profesjonalizm.

  • Kobieta z sercem na dłoni. Z nią poród może wyglądać naprawdę pięknie. Osoba w 100% zaangażowana w swoją pracę. Idealna położna do pacjentki rodzącej po raz pierwszy ❤️

Dodaj komentarz na profilu Monika Woltmanowska

Adres e-mail nie zostanie opublikowany na liście komentarzy
200 znaków pozostało