Marzena Partas

(5)

Przyjmuje w:
NZOZ Twój Partner
Pilnik 14, 11-100 Lidzbark Warmiński - Zobacz na mapie

https://www.facebook.com/marzena.partas

Głosowanie w "Położna na Medal" 11. edycja konkursu
Głosowanie
aktywne
Administratorem Twoich danych osobowych jest PRENATALIS SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu rejestracji i obsługi konta użytkownika w serwisie Połozna na Medal, w szczególności w celu umożliwienia rejestracji oraz głosowania, w celach marketingowych, w tym profilowania marketingowego, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora.

Informacje o Uczestniczce

ZNASZ SWOJĄ POŁOŻNĄ? Położną wybierasz w taki sam sposób jak wybierasz lekarza rodzinnego czy ginekologa. Aby korzystać z opieki położnej w ramach NFZ należy jedynie wypełnić deklarację wyboru położnej. Może to zrobić każda kobieta od 18 roku życia, a w imieniu nieletniej – opiekun prawny. Warto znać swoją położną i korzystać z jej kompleksowej opieki. JEŚLI CHCESZ, ABYM TO JA OTOCZYŁA CIEBIE OPIEKĄ, ZAPRASZAM. CZEKAM NA TWOJA WIZYTĘ W MOIM GABINECIE.ZAPRASZAM

NZOZ Twój Partner

Pilnik 14, 11-100 Lidzbark Warmiński
Zobacz na mapie
  • Bardzo profesjonalne podejście do pacjentki a następnie do maluszka. Fachowa wiedza i pomoc. Bardzo polecam!

  • Bardzo profesjonalna i miła położna. Polecam

  • Bardzo pomocna oraz troskliwa Pani Położna ! Zawsze można na Nią liczyć ! Polecam z całego serca !

  • Do Pani Marzeny trafiłam z polecenia koleżanki. Ogrom wiedzy przekazywany w ciekawy sposób oraz doświadczenie sprawia, że każda kobieta poczuje się, że jest pod najlepszą opieką. Serdecznie polecam :)

  • CUDOWNA KOBIETA PEŁEN PROFESJONALIZM POLECAM KAŻDEJ KOBIECIE KTÓRA CHCE CZUĆ SIE BEZPIECZNIE I BYĆ POD ŚWIETNĄ OPIEKĄ WSPANIAŁEJ POŁOŻNEJ!

  • Położna idealna, cudowna, miła, ciepła kobieta, która jest położną z powołania. Można liczyć na jej profesjonalne wsparcie w każdej chwilii. Cudownie trafić pod skrzydła Pani Marzeny.

Dodaj komentarz na profilu Marzena Partas

Adres e-mail nie zostanie opublikowany na liście komentarzy
200 znaków pozostało