Ilość głosów1
Głosuj na mnie

Miejsce przyjmowania

Eskulap
Fabryczna 1
05-270Marki
+48 6** *** ***
wyślij wiadomość
5 (3)
Jolanta Śpiewak-Słodki
Marki

Biorę udział w XII edycji konkursu „Położna na Medal” i cieszę się, że mogę być częścią tej wyjątkowej inicjatywy. W swojej codziennej pracy staram się zapewniać kobietom wsparcie i profesjonalną opiekę na każdym etapie ich drogi. Zależy mi na budowaniu relacji opartych na zaufaniu i trosce, dzięki czemu każda pacjentka może czuć się bezpiecznie i komfortowo.

Moim celem jest nie tylko dbanie o zdrowie, ale także edukowanie i inspirowanie przyszłych mam do świadomego podejścia do macierzyństwa. Wierzę, że każda kobieta zasługuje na najlepszą opiekę i uwagę, dlatego stale rozwijam swoje umiejętności i poszerzam wiedzę.

Udział w konkursie to dla mnie ogromna motywacja i zaszczyt. Dziękuję za każdą oddaną opinię i wsparcie – to dzięki Wam mogę robić to, co kocham!

Komentarze

Dodaj komentarz
08-08-2023
Anna
5
Najlepsza połozna pod slłońvem
10-06-2024
Kinga
5
Położna na medal! ❤️
28-10-2024
Justyna
5
Pani Jola to cudowny człowiek i wspaniała położna. Ma ogromne doświadczenie i wiedzę jeśli chodzi o noworodki. Dzięki jej czujności i zaangażowaniu u mojego dziecka wdrożono odpowiednie leczenie.