Paulina Zarzycka

Specjalizuje się w: Prowadzeniu ciąży fizjologicznej Poradnictwu laktacyjnym Konsultacji położniczej Edukacji okołoporodowej Treningu kobiet ciężarnych z zastosowaniem metod Spinning Babies i pozycji porodowych Pobieraniu materiału do badań laboratoryjnych dzieciom i dorosłym Poradnictwie chustonoszenia Masażu Shantala

Przyjmuje w:
Healthpoint
Polaka 4/7U, 50-379 Wrocław - Zobacz na mapie

https://healthpointwroclaw.pl/team/paulina-zarzycka/

Głosowanie w "Położna na Medal" 11. edycja konkursu
Głosowanie
aktywne
Administratorem Twoich danych osobowych jest PRENATALIS SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu rejestracji i obsługi konta użytkownika w serwisie Połozna na Medal, w szczególności w celu umożliwienia rejestracji oraz głosowania, w celach marketingowych, w tym profilowania marketingowego, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora.

Informacje o Uczestniczce

Nazywam się Paulina Zarzycka, jestem położną. Skończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Swoją praktykę zawodową realizowałam w szpitalu w Oleśnicy, a obecnie w WSSK we Wrocławiu. Prowadzę ciążę fizjologiczną w oparciu o relację specjalistka – pacjentka. Wspieram naturalny proces przebiegu ciąży. W ramach szkoły rodzenia indywidualnej lub grupowej udzielam porad z zakresu przygotowania do ciąży, porodu, połogu, macierzyństwa, opieki nad noworodkiem i karmienia piersią. Przygotowuję pacjentkę do porodu siłami natury i cięcia cesarskiego. Podczas konsultacji korzystam z aktualnej wiedzy medycznej, wykorzystując metody Spinning Babies oraz szal Rebozo. Zajęcia mają na celu kompleksowe przygotowanie do porodu zwracając uwagę zarówno na część psychiczną jak i fizyczną pacjentki. Przeprowadzam wizyty patronażowe podczas których sprawdzam stan położniczy pacjentki oraz oceniam noworodka. Udzielam porad w zakresie konsultacji laktacyjnej. Prowadzę wizyty instruktażowe w zakresie noszenia dzieci w chustach i nosidłach miękkich. Pobieram materiał do badań laboratoryjnych. W swojej praktyce współpracuję z szeregiem specjalistów, aby objąć pacjenta kompleksową, całościową opieką. Podczas wizyty szczególną uwagę przykładam do przyjaznej i komfortowej atmosfery wizyty.

Healthpoint

Polaka 4/7U, 50-379 Wrocław
Zobacz na mapie

    Dodaj komentarz na profilu Paulina Zarzycka

    Adres e-mail nie zostanie opublikowany na liście komentarzy
    200 znaków pozostało