Magdalena Borońska

mgr położnictwa, specjalista pielęgniarstwa neonatologicznego, CDL

(5)

Przyjmuje w:
Centrum Zdrowia w Czernicy
Ul. Wojska Polskiego 9, 55-003 Czernica - Zobacz na mapie

Głosowanie w "Położna na Medal" 11. edycja konkursu
Głosowanie
aktywne
Administratorem Twoich danych osobowych jest PRENATALIS SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu rejestracji i obsługi konta użytkownika w serwisie Połozna na Medal, w szczególności w celu umożliwienia rejestracji oraz głosowania, w celach marketingowych, w tym profilowania marketingowego, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora.

Informacje o Uczestniczce

Jestem położną od 2007r. Swoją karierę zawodową rozpoczęłam na Oddziale Intensywnej Terapii Noworodka, gdzie przez 8 lat doskonaliłam swoje umiejętności w opiece nad małym, wymagającym pacjentem oraz jego rodziną. W latach 2016-2020 byłam związana z prywatnym Szpitalem pracując na oddziale ginekologiczno-położniczym opiekując się kobietami po porodzie naturalnym oraz przez cięcie cesarskie, pacjentkami po zabiegach ginekologicznych oraz noworodkami. Prowadziłam również zajęcia z edukacji przedporodowej, wizyty patronażowe w domu oraz asystowałam lekarzowi w gabinecie ginekologicznym. Od 2019 pracuję w Centrum Zdrowia jako położna środowiskowa, ale spotkać mnie można również w gabinecie zabiegowym przy pobraniach krwi zarówno u dorosłych jak i u dzieci, przy wykonywaniu iniekcji, ściąganiu szwów czy EKG. W trakcie swojej kariery zawodowej uczestniczyłam w licznych kursach, szkoleniach czy konferencjach. Do największych zaliczyć mogę uzyskanie tytułu magistra położnictwa w 2010r, zdobycie tytułu Specjalisty ds. pielęgniarstwa neonatologicznego w 2015r czy zdobycie upragnionego tytułu Certyfikowanego Doradcy Laktacyjnego w 2022r. Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki dzieci, a wolny czas spędzam na rodzinnych podróżach po bezdrożach :)
  • Dzień dobry, kiedy mozna się z Panią spotkać? Jestem z Wojnowic i poszukuje położnej środowiskowej, jestem w 34. tyg, jednak ze względu na skracają się szyjkę nie wiadomo kiedy zacznie się porod.

    • Dzień dobry, proszę zadzwonić w poniedziałek do południa na recepcję Centrum Zdrowia i się umówimy ???? pozdrawiam, Magdalena Borońska

Centrum Zdrowia w Czernicy

Ul. Wojska Polskiego 9, 55-003 Czernica
Zobacz na mapie
  • Położna z ogromnym sercem, wspaniałym podejściem do dzieci i ogromem aktualnej wiedzy! Zawsze wspierająca i uśmiechnięta, dbająca o dobro mamy i dziecka! Pani Magda była z nami przy nas dwukrotnie po narodzinach synów i za każdym razem byliśmy tak samo zadowoleni z wizyt ❤️

  • Jestem bardzo zadowolona z opieki okołoporodowej Pani Magdy. Począwszy od przygotowania przez serię wykładów indywidualnych, na których dostałam materiały, aż po wizyty domowe. Czuć autentyczność!

  • Jesteśmy bardzo zadowoleni z opieki Pani Madzi. Posiada ogromną wiedzę i wspaniałe podejście do malucha oraz samej mamy. Każda wizyta była dla nas prawdziwym złotem.

  • Pani Magda jest pełną empatii i wspaniałą osobą. Ma ogromną i aktualną wiedzę oraz wspaniałe podejście do dzieci i rodziców. Byliśmy bardzo zadowoleni z opieki nad nami i córeczką.

  • Anioł, nie człowiek !

  • Bardzo dobra współpraca i opieka nad maluchem. Byliśmy zadowoleni z wizyt. Profesjonalne podejście.

Dodaj komentarz na profilu Magdalena Borońska

Adres e-mail nie zostanie opublikowany na liście komentarzy
200 znaków pozostało