Jagoda Jurczyńska

Położna na sali porodowej Certyfikowany Doradca Laktacyjny Położna środowiskowa Wykładowca w szkole rodzenia Mama Poli i Neli

Przyjmuje w:
Indywidualna opieka z dojazdem do domu
Zacisze 9, 32-087 Zielonki - Zobacz na mapie

https://polozna-krakow.pl/

Głosowanie w "Położna na Medal" 11. edycja konkursu
Głosowanie
aktywne
Administratorem Twoich danych osobowych jest PRENATALIS SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu rejestracji i obsługi konta użytkownika w serwisie Połozna na Medal, w szczególności w celu umożliwienia rejestracji oraz głosowania, w celach marketingowych, w tym profilowania marketingowego, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora.

Informacje o Uczestniczce

Położnictwo to dla mnie połączenie zawodu i pasji, czyli jestem prawdziwą SZCZĘŚCIARĄ. Czuje się zaszczycona będąc świadkiem narodzin nowego człowieka. Każdy poród przynosi mi niesamowitą radość, ale jest również lekcją pokory. Jest mi bliskie naturalne położnictwo. Jaką jestem położną ? Taką jaką sama chciałabym mieć. Moim celem jest to, aby kobieta czuła się przy mnie bezpiecznie i swobodnie. Czuję, że bycie „mamą” dopełniło mnie jako położną. Dzięki temu jestem w stanie jeszcze lepiej pomóc młodym rodzicom w pierwszych tygodniach po porodzie.

Indywidualna opieka z dojazdem do domu

Zacisze 9, 32-087 Zielonki
Zobacz na mapie

    Dodaj komentarz na profilu Jagoda Jurczyńska

    Adres e-mail nie zostanie opublikowany na liście komentarzy
    200 znaków pozostało