Aleksandra Goljasz

Jestem Położną i Instruktorem Hypnobirthing International. Pracuję tylko w ramach szpitala, przede wszystkim na sali porodowej i oddziale położniczym. Prowadzę także zajęcia w przyszpitalnej szkole rodzenia.

Przyjmuje w:
SPZOZ w Bielsku Podlaskim
Kleszczelowska 1 , 17-100 Bielsk Podlaski - Zobacz na mapie

Głosowanie w "Położna na Medal" 11. edycja konkursu
Głosowanie
aktywne
Administratorem Twoich danych osobowych jest PRENATALIS SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu rejestracji i obsługi konta użytkownika w serwisie Połozna na Medal, w szczególności w celu umożliwienia rejestracji oraz głosowania, w celach marketingowych, w tym profilowania marketingowego, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora.

Informacje o Uczestniczce

Jestem Położną i Instruktorem Hypnobirthing International. Pracuję tylko w ramach szpitala, przede wszystkim na sali porodowej i oddziale położniczym. Moim ulubionym aspektem położnictwa są niefarmakologiczne metody łagodzenia doznań porodowych. W porodzie staram się dopasować do potrzeb Kobiety Rodzącej stosując takie metody jak: pozycje wertykalne, ruch w porodzie, aromaterapię, hipnozę, masaż szalem Rebozo i wiele innych. Prowadzę także zajęcia w przyszpitalnej szkole rodzenia.

Nagrody i Osiągnięcia

 • 2022

  Hipokrates 2022 Województwo Podlaskie

  Zajęłam III miejsce w plebiscycie

SPZOZ w Bielsku Podlaskim

Kleszczelowska 1 , 17-100 Bielsk Podlaski
Zobacz na mapie

  Dodaj komentarz na profilu Aleksandra Goljasz

  Adres e-mail nie zostanie opublikowany na liście komentarzy
  200 znaków pozostało