Kinga kańduła

Z pasji i z zawodu jestem położną rodzinną oraz edukatorem ds.laktacji Prywatnie mamą dwóch cudownych High Need Babies. Przygotowuję przyszłych rodziców do rodzicielstwa oraz porodu, oswajam z niełatwą czasami drogą mleczną

Przyjmuje w:
Bezpłatna Szkoła Rodzenia Dies Natlis- gabinet położnych rodzinnych
leszczyńska 160, 61-414 Poznań - Zobacz na mapie

https://poloznediesnatalis.pl/

Głosowanie w "Położna na Medal" 8. edycja konkursu
Głosowanie
aktywne
Administratorem Twoich danych osobowych jest PRENATALIS SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu rejestracji i obsługi konta użytkownika w serwisie Połozna na Medal, w szczególności w celu umożliwienia rejestracji oraz głosowania, w celach marketingowych, w tym profilowania marketingowego, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora.

2 głosów

w 8. edycji kampani

Informacje o Szkole

Dawno temu kiedy jeszcze studiowałam, wymarzyłam sobie, że będę pracować w środowisku i opiekować się matkami i ich dziećmi. Kiedy w 2013 roku obroniłam się i uzyskałam tytuł magistra położnictwa postanowiłam, że kiedyś stworzę miejsce pełne pasji i wsparcia dla przyszłych rodziców. I tak stałam się założycielką bezpłatnej szkoły rodzenia. Jestem spełnioną zawodowo położną rodzinną , z ponad 7 letnim stażem w pracy w środowisku Z ogromnym zaangażowaniem zajmuję się opieką okołoporodową edukując kobiety ciężarne i opiekując się nimi w połogu. W czasie spotkań edukacyjnych dzielę się swoja wiedzą i doświadczeniem z przyszłymi rodzicami.

Certyfikaty i Szkolenia

Aktualna Edycja 8
Głosowanie2 głosów

Bezpłatna Szkoła Rodzenia Dies Natlis- gabinet położnych rodzinnych

leszczyńska 160, 61-414 Poznań
Zobacz na mapie

    Dodaj komentarz na profilu Kinga kańduła

    Adres e-mail nie zostanie opublikowany na liście komentarzy
    200 znaków pozostało