Natalia Mendowska

Położna środowiskowo-rodzinna,z bogatym doświadczeniem zawodowym, posiadająca tytuł magistra i specjalizację z pielęgniarstwa położniczego, edukator w szkole rodzenia.

Przyjmuje w:
DIES NATALIA Bezpłatna Szkoła Rodzenia. Gabinet położnych rodzinnych.
Leszczyńska 160, 61-414 Poznań - Zobacz na mapie

https://poloznediesnatalis.pl/

Głosowanie w "Położna na Medal" 8. edycja konkursu
Głosowanie
aktywne
Administratorem Twoich danych osobowych jest PRENATALIS SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu rejestracji i obsługi konta użytkownika w serwisie Połozna na Medal, w szczególności w celu umożliwienia rejestracji oraz głosowania, w celach marketingowych, w tym profilowania marketingowego, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora.

19 głosów

w 8. edycji kampani

Informacje o Szkole

Jestem położną środowiskowo-rodzinną z bogatym doświadczeniem zawodowym (wieloletnia praca w szpitalu na Oddziale Porodowym, Położniczym i Patologii Ciąży, a także nabyte doświadczenie w pracy w środowisku ). Posiadam tytuł magistra położnictwa i specjalizację z pielęgniarstwa położniczego, jestem też edukatorem d/s laktacji w szkole rodzenia. We wrześniu 2020 roku otworzyłam własną szkołę rodzenia DIES NATALIS. Swoją pracę zawodową wykonuję z dużą pasją i zaangażowaniem. Podchodzę do życia z entuzjazmem, cechuje mnie charyzma, optymizm oraz duża energia życiowa. Łatwo przyciągam do siebie ludzi, nie mam problemów z komunikowaniem się z innymi, jestem zarówno dobrym mówcą jak i słuchaczem, wczuwam się w położenie drugiego człowieka. Jestem zwolenniczką naturalnego karmienia piersią i filozofii bliskiego rodzicielstwa. Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i matką trójki synów.
Aktualna Edycja 8
Głosowanie19 głosów

DIES NATALIA Bezpłatna Szkoła Rodzenia. Gabinet położnych rodzinnych.

Leszczyńska 160, 61-414 Poznań
Zobacz na mapie

    Dodaj komentarz na profilu Natalia Mendowska

    Adres e-mail nie zostanie opublikowany na liście komentarzy
    200 znaków pozostało