Małgorzata Kusiak

Położna

(5)
Głosowanie w "Położna na Medal" 8. edycja konkursu
Głosowanie
aktywne
Administratorem Twoich danych osobowych jest PRENATALIS SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu rejestracji i obsługi konta użytkownika w serwisie Połozna na Medal, w szczególności w celu umożliwienia rejestracji oraz głosowania, w celach marketingowych, w tym profilowania marketingowego, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora.

14 głosów

w 8. edycji kampani

Informacje o Szkole

Położna z 32 letnim doświadczeniem zawodowym, specjalistka pielęgniarstwa epidemiologicznego, położna w sali porodowej, oddziału położniczo ginekologicznego, położna środowiskowa, instruktor szkoły rodzenia, certyfikaty, liczne kursy kwalifikacyjne oraz specjalistyczne. Ukończone studia podyplomowe Wydział Finansów i Zarządzania na kierunku Zarządzanie w podmiotach leczniczych.

Certyfikaty i Szkolenia

  • 09 2021
Aktualna Edycja 8
Głosowanie14 głosów

Szpital SP ZOZ Kłodzko,

Szpitalna 1, , 57-300 Kłodzko
Zobacz na mapie

Centrum Medyczne SALUS Kłodzko

Ul. LETNIA 14, 57-300 Kłodzko
Zobacz na mapie
  • Najcieplejsza, najbardziej pogodna, zawsze uśmiechnięta, służąca fachową pomocą. Bylłaś pierwszą osobą, która przytuliła i pokazała mi Nasze córeczki.Dziękujemy Gosiu i zawsze pamiętamy

  • Fachowość, spokój, profesjonalizm podejście podczas porodu na medal. Nie wyobrażam sobie porodu z kimś innym. Dziękuje za opiekę i profesjonalne podejście.

Dodaj komentarz na profilu Małgorzata Kusiak

Adres e-mail nie zostanie opublikowany na liście komentarzy
200 znaków pozostało