Katarzyna Zach

Położna młodego pokolenia, która praktykuje całościową opiekę nad pacjentką.

(5)

Przyjmuje w:
PPZOZ Wodzisław Śląski, NZOZ PRAXIS
Wodzisław Śląski, 44-300 Wodzisław Śląski - Zobacz na mapie

Głosowanie w "Położna na Medal" 8. edycja konkursu
Głosowanie
aktywne
Administratorem Twoich danych osobowych jest PRENATALIS SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu rejestracji i obsługi konta użytkownika w serwisie Połozna na Medal, w szczególności w celu umożliwienia rejestracji oraz głosowania, w celach marketingowych, w tym profilowania marketingowego, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora.

17 głosów

w 8. edycji kampani

Informacje o Szkole

Cześć! Czy my już się znamy? Może pamiętasz mnie z pobytu na oddziale w PPZOZ Wodzisław Śląski? A może jesteś lub dopiero zostaniesz moją pacjentką w przychodni? Witam Cię serdecznie! Obiecuje Ci nowoczesne i całościowe podejście do Ciebie i do Twojej rodziny! Zależy mi, abyś czuła się zaopiekowana i chętnie odpowiem na Twoje pytania. We wrześniu 2021 rozpoczynam kurs na CDL. Nie wiesz kim on jest? To prestiżowy kurs doradcy laktacyjnego, który pozwoli mi na jeszcze szerszą opiekę nad Tobą. Wybierz świadomie - swoją położną, która nie będzie figurować tylko na "papierku".
Aktualna Edycja 8
Głosowanie17 głosów

PPZOZ Wodzisław Śląski, NZOZ PRAXIS

Wodzisław Śląski, 44-300 Wodzisław Śląski
Zobacz na mapie
  • Najlepsza położna. Aktualna wiedza, indywidualne podejście. Bardzo wyrozumiała, cierpliwa. Zaangażowanie w 100%. Polecam serdecznie.

  • Najlepsza polozna na slasku! Poczucie humoru na wysokim poziomie! Pozdrawiam

  • Bardzo profesjonalne podejscie do pacjenta, ogrom wiedzy i empatia to cechy wyrozniajace Katarzyne. Z calego serca polecam!

  • Bardzo ciepła, młoda osoba. Pani Kasia uratowała mnie w środku nocy, kiedy chciałam już zrezygnować z karmienia piersią - karmimy się 14 msc! Polecam :))

  • Pani jest bardzo konkretna i rzeczowa. Słucha potrzeb. Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Pozdrawiamy z Michałkiem :)

  • Najlepsza położna. Anioł w ludzkiej postaci. Zawsze pomoże, doradzi, z uśmiechem odpowie na wszystkie pytania, ma przeogromną wiedzę. Z uśmiechem polecam każdemu Ps. Marcelinka pozdrawia ciocię Kasię

Dodaj komentarz na profilu Katarzyna Zach

Adres e-mail nie zostanie opublikowany na liście komentarzy
200 znaków pozostało