Iwona Brakus

Jestem położną, położnictwo to moja pasja i kocham to co robię.

(5)

Przyjmuje w:
Szpital Szczytno sala porodowa
ul.M.C. Skłodowskiej 12, 12-100 Szczytno - Zobacz na mapie

Głosowanie w "Położna na Medal" 8. edycja konkursu
Głosowanie
aktywne
Administratorem Twoich danych osobowych jest PRENATALIS SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu rejestracji i obsługi konta użytkownika w serwisie Połozna na Medal, w szczególności w celu umożliwienia rejestracji oraz głosowania, w celach marketingowych, w tym profilowania marketingowego, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora.

92 głosów

w 8. edycji kampani

Informacje o Szkole

Pracuję jako położna od 1987. W 2005r wyjechałam do Wielkiej Brytanii, aby tam zdobyć większe doświadczenie i poszerzyć swoją wiedzę na temat położnictwa. Pracowałam w St. George's Hospital w Londynie, gdzie było ok 5500 porodów rocznie. To było ogromne wyzwanie, któremu sprostałam i jestem z siebie dumna. Zdobyłam tam ogromną wiedzę i nauczyłam się tam również, że w naszym zawodzie potrzeba wiele pokory. Po ponad 12 latach pracy na wyspach powróciłam do swojego Szczytna. Jaką jestem położną? Taką, jaką ja sama chciałabym mieć. Kocham to co robię więc tak naprawdę nie czuje ze chodzę do pracy. Każdy dyżur jest inny i ciagle się czegoś uczę. Wiem, ze dokonałam właściwego wyboru zostając położną, to cudowny i niepowtarzalny zawód.

Certyfikaty i Szkolenia

Nagrody i Osiągnięcia

  • Sep 2021

    Mentorship kurs, ukończony w Wielkiej Brytanii

    Uczyłam studentów położnictwa praktycznego i teoretycznego przygotowania do zawodu

Aktualna Edycja 8
Głosowanie92 głosów

Szpital Szczytno sala porodowa

ul.M.C. Skłodowskiej 12, 12-100 Szczytno
Zobacz na mapie
  • Położna na medal ciepła troskliwą niczym matka, miałam okazję spędzić z nią najwspanialsze chwile i dzięki jej wsparciu stały się jeszcze lepsze. Medal za jej wsparcie to za mało!:)

  • Położna Iwonka to Anioł naszych dzieci. Niezwykle Ciepła, uśmiechnięta, troskliwa. Trudno opisać słowami, jak wielkie serce i empatię ma Położna Iwona. Dla nas medal zdobyła 10 lat temu. Dziękujemy.

  • Wspaniała Położna, empatyczna, z ogromnym doświadczeniem, pomocą i z ogromnym wsparciem rodzącej. Zasługuje na medal!

Dodaj komentarz na profilu Iwona Brakus

Adres e-mail nie zostanie opublikowany na liście komentarzy
200 znaków pozostało